Jdi na obsah Jdi na menu
 


BOWLING 2015

10. 9. 2015

 

 

Výbor KKH Barbora, pořádal dne 6. 9. 2015 v 15 hod. turnaj o putovní pohár v bowlingu, který se konal v herně Rubín v Ostravě.


Tohoto turnaje se mělo zúčastnit pět spolků a to, pořádající KKH Barbora, dále vítěz z minulého ročníku KKH František, KKH Gabriela,
KKH ČSA a SKH Stonava. Tyto spolky jsme všechny pozvali, ale SKH Stonava a KKH ČSA se turnaje nezúčastnili.


Všichni jsme se vesele bavili, po menším občerstvení začal ten správný boj o putovní pohár. První místo obsadil náš kroužek, KKH Barbora
druhé místo obsadila KKH Gabriela a nakonec třetí místo obsadil KKH František. Nešlo ani o to kdo zvítězil, ale že jsme se zúčastnili a prožili jsme společně krásný den a skvěle se bavili. Všichni jsme bojovali jako lvi, protože pohár chtěl každý vyhrát.
Nakonec vítěz z minulého roku KKH František, předal putovní pohár našemu kroužku KKH Barbora. Všechny kroužky dostali i upomínkové poháry na tento zápas. Dále jsme ocenili diplomem nejlepší ženu a muže turnaje.


V kategorii žen vyhrála první místo členka KKH Barbora, paní Marta Kavková.
V kategorii mužů vyhrál první místo člen KKH Gabriela, pan Jan Ficnar.
Z našeho týmu KKH Barbora byl nejlepší Lukáš Kavka.


Po předání medailí zábava dále pokračovala, všichni jsme se cítili jako jedna velká rodina, kamarádství a přátelství vyzařovalo s každého z nás. Takhle si všichni představujeme stmelení všech spolků. Scházet se i na různých akcí a ne jenom na hornických parádách. Jsem rád že většina spolků mají k sobě blízko a také, že se turnaj vydařil.
Všem zúčastněním ze srdce děkuji za krásný den.

Zdař Bůh Jan Kavka předseda.

dscf8456.jpg

 

další foto zde 

 

 

autor, foto: Jan Kavka